7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Radca Prawny w Bytomiu

STRONA GŁÓWNA > Radca Prawny w Bytomiu

Kancelaria pod przewodnictwem Radcy Prawnego Łukasza Robaszkiewicza zapewnia kompleksową obsługę prawną wszystkim Klientom z Bytomia oraz innych okolicznych miast. Nasi prawnicy dysponują obszerną wiedzą i doświadczeniem z zakresu wielu dziedzin prawa cywilnego. Zajmujemy się jednak również sprawami karnymi, w których reprezentujemy Klientów i stajemy w walce o ich prawa.

Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze, które potrzebują jednorazowej konsultacji lub długofalowej obsługi prawnej przedsiębiorstwa. Do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie oraz dokładnie ją analizujemy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie metody zwiększające skuteczność naszych działań. We wszystkich sprawach kierujemy się etyką zawodową, a także zapewniamy poufność oraz dyskrecję naszym Klientom.

Porady prawne i pomoc prawnika w Bytomiu

Dla Klientów z Bytomia przygotowaliśmy szeroką ofertę usług, spośród których należy wymienić udzielanie porad prawnych i konsultacji, wsparcie w sprawach spadkowych, a także windykację długów w Bytomiu.

Ponadto zapewniamy:

  • reprezentację przed sądem i innymi podmiotami,
  • prowadzenie negocjacji,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • opiniowanie umów,
  • dochodzenie odszkodowań.

Pomagamy naszym Klientom również przejść przez trudne sprawy rozwodowe i dotyczące opieki nad dziećmi, a także w wielu innych kwestiach związanych z prawem rodzinnym. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegóły naszej oferty lub nawiązać współpracę z prawnikami w Bytomiu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszej siedzibie w Rudzie Śląskiej i Siemianowicach Śląskich.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds