7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Windykacja w Rudzie Śląskiej

STRONA GŁÓWNA > Usługi > Windykacja w Rudzie Śląskiej

Windykacja należności na własną rękę może być nie tylko bardzo utrudniona i długotrwała, ale też nieskuteczna. Dochodzenie wierzytelności związane jest bowiem z wieloma skomplikowanymi procesami, które wymagają szczegółowej znajomości prawa oraz przestrzegania obowiązujących procedur. W związku z tym w sytuacji, gdy chcą Państwo odzyskać zaległości od dłużnika, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej.

Wówczas będą mieli Państwo pewność, że podejmowane czynności są całkowicie legalne i dostosowane do konkretnego przypadku, a jednocześnie wykorzystują wszelkie dostępne środki w celu skutecznej windykacji długu. W naszej Kancelarii w Rudzie Śląskiej lub Siemianowicach Śląskich oferujemy pomoc zarówno Klientom prywatnym, jak i właścicielom działalności gospodarczych.

Windykacja polubowna i sądowa w Siemianowicach Śląskich

Rozpoczynając współpracę z naszą Kancelarią w Rudzie Śląskiej lub Siemianowicach Śląskich, zyskują Państwo większą szansę na terminowy spływ zaległych należności. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby oraz ewentualne zagrożenia wynikające z dochodzenia roszczeń. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie:

  • windykacji polubownej (która umożliwia zachowanie dobrych relacji z dłużnikiem),
  • windykacji przedsądowej i sądowej,
  • windykacji komorniczej.

Zajmujemy się przygotowaniem kompletu dokumentacji, składaniem wszystkich niezbędnych wniosków i pozwów, negocjacjami z dłużnikiem, doradztwem prawnym, a w razie potrzeby – również reprezentacją przed sądem. Oferujemy obsługę z zakresu różnych dziedzin Kodeksu cywilnego, takich jak np. prawo nieruchomości, rodzinne, gospodarcze, spadkowe, odszkodowawcze. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds