7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Sprawy rozwodowe w Chorzowie

STRONA GŁÓWNA > Pomoc prawnika w Chorzowie > Sprawy rozwodowe w Chorzowie

Niestety część małżeństw kończy się rozwodem, który jest uważany za jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Wszystkie sprawy rozwodowe wiążą się bowiem nie tylko ze skomplikowanymi formalnościami, ale też wieloma negatywnymi emocjami, które towarzyszą temu ciężkiemu okresowi. Dlatego niezależnie od sytuacji warto skorzystać ze wsparcia prawnika, który pomoże Państwu przejść przez wszystkie etapy postępowania sprawnie i płynnie. W naszej Kancelarii zapewniamy pomoc w sprawach rozwodowych w zakresie:

  • przygotowywania i składania wniosków rozwodowych (z orzeczeniem o winie lub bez) oraz pozostałej dokumentacji,
  • reprezentacji przed sądem,
  • prowadzenia negocjacji z drugą stroną,
  • alimentów,
  • podziału wspólnego majątku,
  • podziału opieki nad dzieckiem.

Do współpracy zapraszamy wszystkich mieszkańców Chorzowa, a także innych śląskich miast, którzy chcą rozwiązać swój związek małżeński, a także zwiększyć szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosków dotyczących np. alimentów.

Rozwody i separacje – pomoc prawnika w Chorzowie

Małżonkowie, których relacje uległy znacznemu pogorszeniu, nie muszą decydować się na skrajne rozwiązanie w postaci rozwodu. Często wybieranym krokiem jest wówczas także separacja formalna, która nie rozwiązuje związku małżeńskiego, a jedynie zawiesza jego funkcjonowanie na dany okres, dzięki czemu jest odwracalna. W tym czasie ustaje ustawowa wspólność majątkowa, jednak małżonkowie wciąż zobowiązani są do wzajemnej pomocy.

Jeśli szukają Państwo prawnika rozwodowego w Chorzowie, który specjalizuje się w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Wieloletnie doświadczenie i obszerna wiedza pozwalają nam podejmować się nawet bardzo skomplikowanych spraw rozwodowych.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds