7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Prawo nieruchomości – Ruda Śląska

STRONA GŁÓWNA > Usługi > Prawo nieruchomości – Ruda Śląska

Pomoc prawna w kwestiach nawiązujących do prawa nieruchomości jest bardzo istotna i pozwala na sprawniejszą, a jednocześnie bezpieczniejszą realizację wielu spraw. Każda inwestycja dotycząca budowy lub zakupu nowego budynku jest bowiem związana z dopełnieniem zawiłych formalności oraz wymaga znajomości obowiązujących aspektów prawnych.

Adwokaci z naszej Kancelarii z Rudy Śląskiej posiadają duże doświadczenie oraz obszerną wiedzę niezbędną do rozwiązywania nawet bardzo skomplikowanych problemów związanych z inwestycjami budowlanymi i nieruchomościami. Zapewniamy doradztwo prawne oraz reprezentację na każdym etapie postępowania. Ponadto pomagamy w dochodzeniu różnego rodzaju odszkodowań oraz windykacji długów dla Klientów z Katowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich, a także wielu innych okolicznych miejscowości.

Czego dotyczy obsługa z zakresu prawa nieruchomości?

Obsługę dotyczącą prawa nieruchomości zapewniamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym z Rudy Śląskiej i okolic. Oferujemy pomoc w zakresie:

  • prowadzenia negocjacji z kontrahentami lub klientami,
  • dochodzenia zwrotu wywłaszczonych nieruchomości,
  • przygotowywania umów i opinii prawnych,
  • zarządzania inwestycjami,
  • sprawowania nadzoru nad przebiegiem inwestycji,
  • uzyskiwania pozwoleń,
  • sprzedaży i kupna nieruchomości.

Ponadto reprezentujemy naszych Klientów przed sądem, kontrahentami, wykonawcami oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w przebieg inwestycji. Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z naszą Kancelarią. Chętnie udzielimy wówczas wszelkich szczegółowych informacji.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds