7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

BLOG

Czy wysokość zarobków ma wpływ na wysokość alimentów?

alimenty wyznaczone przez sąd

Nie ulega wątpliwości, że wysokość zarobków ma wpływ na wielkość alimentów. W niniejszym artykule omówimy, jak dochody mają wpływ na obowiązek alimentacyjny, oraz jakie są praktyczne konsekwencje tego związku. Zaprezentujemy również rolę kancelarii radcy prawnego w procesie ustalania wysokości alimentów.

Ślub konkordatowy a rozwód

podarta fotografia ślubna

W życiu wielu par przychodzi moment, gdy z różnych przyczyn zaczynają zastanawiać się nad rozwiązaniem swojego małżeństwa. Kiedy mówimy o małżeństwach zawartych w formie konkordatowej, sprawa staje się bardziej skomplikowana ze względu na wymogi kościelne i prawne. W poniższym artykule omówimy kluczowe aspekty prawne dotyczące ślubu konkordatowego oraz rozwodu. Warto poznać je przed podjęciem decyzji o rozstaniu.

Restrukturyzacja spółki od strony prawnej

spotkanie biznesowe

Restrukturyzacja spółki to proces, który może przynieść wiele korzyści dla przedsiębiorstwa, takich jak poprawa efektywności, zwiększenie konkurencyjności czy optymalizacja kosztów. Jednak, aby osiągnąć te cele, konieczne jest przeprowadzenie restrukturyzacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W artykule przyjrzymy się kluczowym aspektom prawno-restrukturyzacyjnym oraz praktycznym wskazówkom.

Czy w sprawach rozwodowych przysługuje skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego?

kłótnia podczas rozprawy rozwodowej

Skarga kasacyjna to środek odwoławczy, który może być wykorzystany w sprawach rozwodowych. W poniższym artykule omówimy, czy i kiedy skarga kasacyjna do Sądu Najwyższego może być stosowana w tego typu sprawach oraz jakie są jej zalety i ograniczenia. Dzięki naszym wskazówkom zdobędziesz cenne informacje na ten temat.

Jak ustalana jest minimalna wysokość alimentów na dziecko?

rodzina z dzieckiem kłóci się przed urzędnikiem

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zastanawia się, jak ustalana jest minimalna wysokość alimentów na dziecko. To ważne zagadnienie prawne, które wpływa na życie wielu rodzin. W poniższym artykule przedstawiamy kluczowe aspekty prawne dotyczące tego tematu oraz omawiamy, jak Kancelaria Prawna DEIURE może pomóc w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds