7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Odszkodowania w Katowicach

STRONA GŁÓWNA > Kancelaria Adwokacka w Katowicach > Odszkodowania w Katowicach

W naszej kancelarii pomagamy Klientom ubiegać się o odszkodowania należne im w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub innego zdarzenia, które spowodowało uszczerbek na zdrowiu czy przyczyniło się do pogorszenia sytuacji życiowej. Samodzielne egzekwowanie swoich praw w tym zakresie może być nie tylko długotrwałe i bardzo trudne, ale też nieskuteczne. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, dzięki której zwiększą Państwo swoją szansę na otrzymanie stosownej rekompensaty. Dochodzimy odszkodowania między innymi za:

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Analizujemy całe zajście oraz szacujemy straty, dzięki czemu jesteśmy w stanie ubiegać się o odszkodowanie o odpowiedniej – satysfakcjonującej i pokrywającej poniesione koszty – kwocie.

O jakie świadczenia można się ubiegać w ramach odszkodowania?

Każdy wypadek daje inne perspektywy w zakresie możliwego odszkodowania. W związku z tym Klient może ubiegać się o świadczenia cykliczne lub wypłacane jednorazowo. Przykładowo w przypadku kosztownego leczenia i rehabilitacji po wypadku drogowym rekompensata powinna pokryć wszystkie poniesione wydatki. W przypadku śmierci bliskiej osoby można ubiegać się także o zadośćuczynienie za szkody moralne oraz psychiczne, a także odszkodowanie pokrywające koszty organizacji pogrzebu.

Często zdarza się także, że nieszczęśliwy wypadek lub śmierć kogoś bliskiego w dużej mierze oddziałuje na sytuację życiową rodziny. W sytuacji, gdy ulega ona znacznemu pogorszeniu, można ubiegać się o rentę, która umożliwi życie na dotychczasowym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do osób z Katowic oraz wielu innych okolicznych miejscowości. Współpracujemy z Klientami z całego Śląska, dlatego w razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds