7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Sprawy rozwodowe w Katowicach

STRONA GŁÓWNA > Kancelaria Adwokacka w Katowicach > Sprawy rozwodowe w Katowicach

Sprawy rozwodowe często wiążą się z wieloma negatywnymi emocjami oraz skomplikowanymi formalnościami. W związku z tym warto skorzystać z pomocy adwokata rozwodowego, który pomoże Państwu przejść przez ten trudny okres jak najspokojniej oraz w satysfakcjonujący sposób rozwiązać wszelkie kwestie sporne. W naszej Kancelarii zapewniamy pomoc w zakresie:

  • przygotowania wniosku rozwodowego (z orzeczeniem o winie lub bez),
  • zebrania materiału dowodowego w przypadku orzeczenia o winie,
  • podziału wspólnego majątku,
  • ustalenia wysokości alimentów,
  • podziału opieki nad dzieckiem.

Ponadto zapewniamy reprezentację Klientów przed sądem w trakcie całego postępowania procesowego, a także prowadzenie negocjacji w ich imieniu. Oferujemy również pomoc w wielu innych sprawach dotyczących prawa rodzinnego, a do współpracy zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich i innych okolicznych miast.

Rozwód i separacja

Pogorszenie relacji pomiędzy małżonkami nie musi od razu wiązać się z rozwodem. Dobrą decyzją w takim momencie może okazać się separacja, która jedynie zawiesza małżeństwo, a nie rozwiązuje go całkowicie. Dzięki temu skonfliktowana para może zastanowić się nad przyszłością swojego związku i przemyśleć dalsze kroki.

Separacja może być więc zarówno etapem poprzedzającym rozwód, jak i umożliwiającym naprawę wzajemnych stosunków. Uzyskanie rozwodu natomiast jest nieodwracalne i zrywa wszelkie zobowiązania pomiędzy małżonkami, jednak do tego konieczny jest całkowity oraz trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Jeśli szukają Państwo pomocy prawnej dotyczącej rozwodów w Katowicach, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds