7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Rozwody – wsparcie prawne w Mysłowicach

STRONA GŁÓWNA > Porady prawne w Mysłowicach > Rozwody – wsparcie prawne w Mysłowicach

Sprawom dotyczącym rozwodów towarzyszy zarówno wiele formalności, jak i negatywnych emocji. Wobec tego praca prawnika powinna polegać nie tylko na doskonałej znajomości prawa rodzinnego, ale też umiejętności zachowania taktownej relacji z Klientem. W naszej Kancelarii do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dokładnie ją analizując i szacując możliwe wyjścia.

Dopiero na takiej podstawie podejmujemy odpowiednie, najkorzystniejsze kroki, które umożliwiają sprawne i płynne przejście przez cały proces. Rozwód składa się bowiem z kilku etapów, z których pierwszym jest złożenie odpowiednio wypełnionego wniosku rozwodowego z orzeczeniem o winie lub bez. Co istotne, aby sąd mógł orzec rozwód małżeństwa, musi dojść do kompletnego i trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego.

Czego mogą dotyczyć sprawy rozwodowe?

W procesie rozwodowym często dochodzi do konfliktów pomiędzy małżonkami, a znalezienie polubownego rozwiązania niekiedy byłoby niemożliwe bez fachowej pomocy i pośrednictwa prawnika. Sprawy rozwodowe mogą dotyczyć:

  • ubiegania się o alimenty i ustalania ich odpowiedniej wysokości,
  • rozdzielności majątkowej,
  • rozwodów międzynarodowych,
  • zniesienia współwłasności,
  • podziału wspólnego majątku,
  • przyznania władzy rodzicielskiej,
  • orzekania o winie jednej ze stron.

Zapewniamy reprezentację naszych Klientów przed sądem oraz uczestnictwo w negocjacjach z drugą stroną. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Mysłowic, a także pozostałych miast województwa śląskiego, którzy chcą sprawnie przejść przez rozwód lub separację. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z naszą Kancelarią.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds