7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Windykacja długów w Katowicach

STRONA GŁÓWNA > Kancelaria Adwokacka w Katowicach > Windykacja długów w Katowicach

Dochodzenie należności, zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych, jest procesem niezwykle skomplikowanym i często długotrwałym, który składa się z kilku etapów. W związku z tym najlepiej nawiązać współpracę z Kancelarią, która zajmuje się windykacją długów w imieniu swoich Klientów. Samodzielne działania podejmowane w tym celu mogłyby okazać się nieskuteczne.

Korzystając z pomocy prawnej natromiast, zyskują Państwo większą szansę na odzyskanie należnych środków, a także pewność, że podejmowane metody są efektywne, dostosowane do konkretnej sytuacji i – co najważniejsze – całkowicie legalne. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Katowic, którzy mają kłopot z dochodzeniem wierzytelności od dłużnika, szczególnie w momencie, gdy kontakt z nim jest znacznie utrudniony.

Czynności windykacyjne

Metody i środki konieczne na drodze do odzyskania zaległego długu dobieramy w zależności od sytuacji. W pierwszej kolejności przeprowadzamy windykację polubowną, która umożliwia zachowanie dobrych relacji z dłużnikiem oraz satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie całej kwestii. W przypadku, gdy okaże się ona nieskuteczna, kierujemy sprawę na drogę sądową, składając odpowiedni pozew. Może przybrać ona wówczas charakter komorniczy z wdrożeniem czynności egzekucyjnych, a w przypadku wyjątkowo trudnych dłużników – może obejmować proces karny.

Jeśli mają Państwo do nas jakieś pytania, pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy pomoc prawną nie tylko w zakresie windykacji długów, ale też dochodzenia odszkodowań związanych z wypadkami komunikacyjnymi, śmiercią bliskiej osoby czy szkodami górniczymi, które są niezwykle częste w Katowicach i innych śląskich miastach.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds