7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Prawo budowlane – pomoc adwokata w Chorzowie

STRONA GŁÓWNA > Pomoc prawnika w Chorzowie > Prawo budowlane – pomoc adwokata w Chorzowie

Prawnicy w naszej Kancelarii zapewniają kompleksową pomoc we wszystkich sprawach związanych z prawem budowlanym. Zapewniamy obsługę zarówno Klientów indywidualnych, którzy chcą uzyskać pozwolenie na budowę domu, jak i podmiotów gospodarczych, takich jak inwestorzy, wykonawcy czy inne przedsiębiorstwa budowlane. W zakres naszej oferty wchodzi udzielanie porad prawnych, a także:

  • wsparcie organizacji całego procesu budowlanego,
  • pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń,
  • opiniowanie kontraktów i umów,
  • składanie wszelkich dokumentów,
  • monitorowanie przebiegu całej inwestycji,
  • reprezentacja przed sądem, administracją oraz innymi podmiotami.

Siedziby naszej Kancelarii znajdują się w Siemianowicach Śląskich i Rudzie Śląskiej, jednak często współpracujemy również z osobami zamieszkującymi inne okoliczne miasta, takie jak Chorzów.

Czego dotyczy prawo budowlane?

Choć obowiązujące obecnie prawo budowlane funkcjonuje od 1994 roku, regularnie podlega ono zmianom i aktualizacjom. Jest to spis praw i obowiązków regulujący wszystkie kwestie związane z budową nowych obiektów, których powinni przestrzegać inwestorzy. Ustawa ta jest jednak niezwykle obszerna i skomplikowana, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy adwokata w Chorzowie, który specjalizuje się w tej dziedzinie.

W prawie budowlanym zawarte są zasady dotyczące uzyskiwania pozwolenia na budowę, a także wszelkich prac wykonawczych – od projektowania, przez nadzór budowy, rozbiórkę budynków i ochronę pracowników placów budowy, po prawidłową eksploatację obiektów. Jeśli mają Państwo do nas jakiekolwiek pytania lub chcieliby skorzystać z pomocy prawnika w zakresie prawa budowlanego, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds