7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Odszkodowania

STRONA GŁÓWNA > Usługi > Odszkodowania

Odszkodowania

Kancelaria usług prawnych „De Iure” prowadzi sprawy o odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania za szkody górnicze, odszkodowania za wypadek przy pracy, odszkodowania za śmierć bliskiej osoby i inne.

 

Procedura uzyskania odszkodowania jest często trudna do pokonania. Szczególnie nie jest łatwo dochodzić roszczeń osobom, które jednocześnie borykają się ze zdrowotnymi skutkami nieszczęśliwego wypadku. Mamy doświadczenie w sprawnym prowadzeniu dochodzenia na drodze sądowej odszkodowań, jak i w postępowaniach pozasądowych.

 

Rodzaje odszkodowań

Wszyscy jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwa dnia codziennego, ale przepisy prawa przewidują wiele sytuacji, w których można ubiegać się o odszkodowanie za poniesione szkody. W kancelarii „De Iure” prowadzimy m.in. sprawy o:

 

 

  • odszkodowania komunikacyjne dla kierowców i pasażerów,
  • odszkodowania komunikacyjne dla pieszych, rowerzystów i innych uczestników ruchu,
  • odszkodowania za wypadek w pracy,
  • odszkodowania za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku,
  • odszkodowanie dla osób, którym pogorszyła się sytuacja materialna w wyniku wypadku kogoś bliskiego,
  • odszkodowanie dla osób, które w wyniku wypadków poniosły szkody materialne,
  • odszkodowania za szkody górnicze.

 

 

 

Robimy wszystko, aby dochodzenie na drodze sądowej odszkodowań jak najmniej absorbowało Klientów – pomagamy kompletować dokumentację, wypełniamy pisma urzędowe, reprezentujemy poszkodowanych lub ich bliskich w sądzie, przed instytucjami oraz wobec sprawców wypadków.

 

Zajmujemy się także windykacją należności. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa rodzinnego (np. rozwody), prawa pracy czy prawa spadkowego.