7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Odszkodowania w Rudzie Śląskiej

STRONA GŁÓWNA > Usługi > Odszkodowania w Rudzie Śląskiej

W naszej Kancelarii w Rudzie Śląskiej prowadzimy sprawy o różnego rodzaju odszkodowania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizujemy jego sytuację i na tej podstawie układamy plan dalszych działań. Wyłącznie w takiej sytuacji jesteśmy w stanie nie tylko określić nasze szanse i oszacować kwoty możliwe do uzyskania, ale też zwiększyć prawdopodobieństwo pozytywnego zakończenia sprawy.

Procedury związane z uzyskiwaniem odszkodowań są niezwykle skomplikowane i ciężkie do pokonania, szczególnie bez profesjonalnej pomocy prawnej. Co więcej, mogą być one długotrwałe, co jeszcze bardziej utrudnia ich realizację, szczególnie w przypadku osób, które jednocześnie borykają się ze zdrowotnymi lub finansowymi skutkami nieszczęśliwego wypadku.

O jakie odszkodowania warto się ubiegać?

Zapewniamy Państwu prowadzenie dochodzenia odszkodowania zarówno na drodze sądowej, jak i w postępowaniach pozasądowych. W imieniu Klientów ubiegamy się o odszkodowania komunikacyjne w Rudzie Śląskiej dla kierowców, pasażerów, pieszych, rowerzystów oraz innych uczestników ruchu, a także:

  • odszkodowania za wypadek w pracy,
  • odszkodowania za śmierć bliskiej osoby w wyniku wypadku,
  • odszkodowania dla osób, którym pogorszyła się sytuacja materialna w wyniku wypadku kogoś bliskiego,
  • odszkodowania dla osób, które w wyniku wypadków poniosły szkody materialne,
  • odszkodowania za szkody górnicze.

W zakres naszych usług wchodzi kompletowanie niezbędnej dokumentacji i wypełnianie pism urzędowych, a także doradztwo prawne. Zapewniamy również reprezentację poszkodowanych lub ich bliskich w sądzie, przed instytucjami biorącymi udział w sprawie oraz wobec sprawców wypadków. Ponadto zajmujemy się windykacją należności. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią w Rudzie Śląskiej.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds