7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Odszkodowania w Bytomiu

STRONA GŁÓWNA > Radca Prawny w Bytomiu > Odszkodowania w Bytomiu

Odszkodowanie nie wróci zdrowia osobie poszkodowanej np. w wypadku drogowym. Kompensata pieniężna otrzymywana jednorazowo lub cyklicznie może jednak pomóc w pokryciu kosztów leczenia i utrzymaniu dotychczasowej sytuacji życiowej. Jest to szczególnie istotne w przypadku, gdy niefortunne zdarzenie częściowo lub całkowicie uniemożliwiło wykonywanie pracy osobie pokrzywdzonej. Jednorazowo wypłacane odszkodowanie może też pokryć straty moralne i psychiczne poniesione przez ofiarę wypadku.

Działania przy dochodzeniu odszkodowania na własną rękę często nie przynoszą spodziewanego efektu i są całkowicie nieskuteczne lub otrzymywane świadczenia są bardzo niskie. Dlatego w naszej Kancelarii pomagamy Klientom z Bytomia i wielu innych śląskich miast w dochodzeniu kompensacji w odpowiedniej wysokości dostosowanej do sytuacji oraz wymiaru poniesionych strat.

W jakich sytuacjach warto ubiegać się o odszkodowanie?

Istnieje wiele sytuacji, w których warto ubiegać się o odszkodowanie, niezależnie od tego, czy cierpią Państwo z powodu strat psychicznych, fizycznych związanych z obrażeniami ciała czy materialnych. Nasi adwokaci pomagają w dochodzeniu należnej rekompensaty osobom poszkodowanym w wyniku:

  • wypadku komunikacyjnego (nasza oferta dotyczy kierowców, rowerzystów, pieszych i pozostałych uczestników ruchu),
  • wypadku w pracy (możliwość otrzymania odszkodowania z ZUS-u oraz dodatkowej kompensaty od pracodawcy),
  • szkód górniczych (dotyczących uszkodzeń budynków, gruntów lub plonów),
  • śmierci bliskiej osoby (w szczególności, gdy była ona głównym żywicielem rodziny).

Prawnicy w naszej Kancelarii do każdej sytuacji podchodzą indywidualnie, dzięki czemu są w stanie dokładnie oszacować wysokość należnego odszkodowania, a także przedstawić szanse na jego otrzymanie.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds