7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Porady prawne dla przedsiębiorców w Mikołowie

STRONA GŁÓWNA > Porady prawne dla przedsiębiorców w Mikołowie

Polskie prawo jest niezwykle obszerne i skomplikowane, dlatego wiele kwestii związanych z funkcjonowaniem firmy warto konsultować z prawnikiem. Zgłaszając się do Kancelarii po poradę prawną, mogą Państwo uniknąć zbędnego ryzyka związanego np. z zawieraną umową czy niewłaściwie sporządzonym pismem procesowym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do istniejących podmiotów gospodarczych, jak i osób planujących rozpoczęcie swojej działalności. Dla obu tych grup szczególnie istotne mogą okazać się porady prawne dotyczące:

  • tworzenia regulaminów,
  • zawieranych umów i kontraktów,
  • ryzyka podejmowanych inwestycji,
  • procedur ochrony danych osobowych.

Ponadto pomagamy Klientom firmowym z Mikołowa w windykacji długów od kontrahentów, a także podczas zakładania, wyboru rodzaju, restrukturyzacji, łączenia czy likwidacji spółki.

Pomoc radcy prawnego dla Klientów indywidualnych w Mikołowie

Pomoc radcy prawnego i udzielanie porad prawnych zapewniamy również Klientom indywidualnym. Spośród spraw, z którymi najczęściej mamy do czynienia, warto wymienić przede wszystkim kwestie rodzinne, a więc związane z rozwodami i separacjami, ustalaniem wysokości alimentów, władzą rodzicielską oraz regulacjami majątkowymi. Ponadto udzielamy porad prawnych nawiązujących do:

    • spraw spadkowych i dotyczących dziedziczenia ustawowego lub testamentowego,
    • odszkodowań za wypadki komunikacyjne, w pracy oraz inne,
    • sprzedaży, kupna i dzierżawy nieruchomości

.

Do kontaktu zapraszamy mieszkańców Mikołowa i innych okolicznych miast. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo oraz osobiście. Siedziby naszej Kancelarii znajdują się w Siemianowicach Śląskich i Rudzie Śląskiej, dlatego współpracujemy z Klientami z całego województwa śląskiego.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds