7:00 - 15:00

Otwarte: Poniedziałek - Piątek

691 688 899

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Facebook

LinkedIn

Szukaj
 

Porady prawne w Mysłowicach

STRONA GŁÓWNA > Porady prawne w Mysłowicach

Wszystkim Klientom z Mysłowic, którzy zgłoszą się do naszej Kancelarii, zapewniamy kompleksową obsługę prawną, w której zakres wchodzi przede wszystkim doradztwo oraz udzielanie porad prawnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych poszukujących jednorazowej lub stałej obsługi prawnej dla firm. W ramach pomocy rozwiązujemy sprawy karne, sądowe oraz pozasądowe z zakresu prawa cywilnego dotyczące:

  • prawa rodzinnego,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa gospodarczego,
  • prawa pracy,
  • prawa odszkodowawczego,
  • prawa spadkowego.

Zapewniamy reprezentację przed sądem i innymi podmiotami, przygotowywanie oraz składanie niezbędnej dokumentacji, a także uczestnictwo w negocjacjach.

W jakich kwestiach warto skorzystać z porad prawnych?

Z porad prawnych warto korzystać w wielu sprawach dotyczących codziennego życia. Przykładowo adwokat może dokonać analizy zawieranej umowy, kontraktu czy innego dokumentu, co jest szczególnie istotne dla osób prowadzących swoją działalność, którzy chcą oszacować podejmowane ryzyko. Ponadto profesjonalna pomoc prawna jest niezwykle praktyczna podczas odzyskiwania zaległych należności, rozwiązywania skomplikowanych spraw rozwodowych czy dotyczących dziedziczenia.

Co istotne, współpraca z Kancelarią może też uchronić Państwa od ogromnych wydatków, które wiązałyby się z postępowaniem przed sądem. Za pośrednictwem adwokata wiele kwestii może bowiem zostać rozwiązanych w sposób polubowny, a jednocześnie jak najbardziej skuteczny. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Mysłowic. Ponadto udzielamy porad prawnych w Mikołowie, a także wielu innych śląskich miastach. Zapraszamy do kontaktu lub umawiania wizyt osobistych w jednej z siedzib naszej Kancelarii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zadaj pytanie


This will close in 0 seconds